s.v. M.O.C.'17

Uittoernooien

Een leuke afsluiter van het seizoen

Uittoernooien

Uittoernooien

Van elk MOC'17-jeugdteam wordt verwacht dat ze aan minimaal 1 uittoernooi deelneemt. Want wees eerlijk: wat is er nou leuker dan na, of zelfs nog voor, de competitie nog een of een paar toernooien te spelen?

Alle uitnodigingen voor gratis toernooien die we ontvangen worden verzameld en op de site geplaatst zodat iedereen z’n eigen toernooi kan uitzoeken waar hij/zij aan deel wil nemen. Hieronder tref je het overzicht tot dusver.

Heb je een toernooi gevonden waaraan je graag wilt deelnemen, mail dat dan naar toernooi@moc17.nl. Wij zorgen er dan voor dat je team wordt aangemeld en zorgen voor terugkoppeling. Per toernooi melden we per leeftijdscategorie maximaal 2 teams aan. Wie dus het eerst komt, die het eerst maalt.

Let wel: Als een team eenmaal is aangemeld, kan er alleen nog worden afgemeld als er ingelaste competitiewedstrijden of nacompetitiewedstrijden moeten worden gespeeld. Voor een organisatie van een toernooi is er niets vervelender dan met een afzegger te worden geconfronteerd.

Het overzicht

2022/2023        
SPECIALE DAGEN
Start competitie jeugd: 10 september 2022      
Einde competitie jeugd: 20 en 27 mei 2023      
Herfstvakantie: 22-30 oktober 2022      
Voorjaarsvakantie: 18-26 februari 2023      
Pasen: 9 en 10 april 2023      
Meivakantie: 29 april - 7 mei 2023      
Hemelvaartsdag: 18 mei 2023      
Pinksteren: 28 en 29 mei 2023      
         
2022/2023        
THUISTOERNOOI:
ING MOC'17 VROUWEN- EN MEIDENTOERNOOI VOOR MO9 (6x6), MO11, MO13, MO15, MO17, MO20, VR, VR30+ (8x8)
za. 17 juni 2023   Bergen op Zoom Alle MOC'17 meidenteams Jeugd: 1e-3e klasse,
VR: 3e-5e klasse,
VR30+: 1e klasse
         
UITTOERNOOIEN  VERENIGING PLAATS  AANGEMELD(E) MOC'17-TEAM(S) KLASSE
JO8        
za. 8 april sv Ommoord Rotterdam   2e - 4e klasse
ma. 10 april SSS Klaaswaal   4e klasse
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   2e - 4e klasse
vr. 2 juni Bruse Boys Bruinisse   4e klasse
za. 3 juni vv Beek Vooruit Prinsenbeek  JO8-3, JO8-4
1e - 4e klasse
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   1e - 5e klasse
za. 3 juni Kethel Spaland Schiedam   hoofdklasse - 4e klasse
za. 3 juni Unitas'30 Etten-Leur   VOL
za. 3 juni VVR Rijsbergen   alle
za. 3 juni WFB Ouddorp   VOL
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   2e/3e klasse
za. 10 juni DVO'60 Roosendaal   4e klasse
za. 10 juni vv Steenbergen Steenbergen  JO8-1, JO8-2 (in aanvraag) alle
za. 10 juni XerxesDZB Rotterdam   hoofdklasse - 4e klasse
zo. 11 juni vv DSE Etten-Leur   3e/4e klasse
za. 17 juni RCS Oost-Souburg   1e - 3e klasse
za. 17 juni rkvv Roosendaal Roosendaal   alle
JO9        
za. 8 april sv Ommoord Rotterdam   2e - 4e klasse
ma. 10 april SSS Klaaswaal   2e klasse
za. 27 mei WFB Ouddorp   2e/3e klasse
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   1e - 4e klasse
ma. 29 mei vv Simonshaven Simonshaven   3e/4e klasse
vr. 2 juni Bruse Boys Bruinisse   4e klasse
za. 3 juni vv Beek Vooruit Prinsenbeek  JO9-2 1e - 4e klasse
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   1e - 5e klasse
za. 3 juni Kethel Spaland Schiedam   hoofdklasse - 4e klasse
za. 3 juni VVR Rijsbergen   alle
za. 3 juni WFB Ouddorp   4e/5e klasse
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   2e - 4e klasse
za. 10 juni DVO'60 Roosendaal   4e klasse
za. 10 juni vv Steenbergen Steenbergen  JO9-1, JO9-5 (in aanvraag) alle
za. 10 juni Unitas'30 Etten-Leur   VOL
za. 10 juni XerxesDZB Rotterdam   hoofdklasse - 4e klasse
zo. 11 juni vv DSE Etten-Leur   3e/4e klasse
za. 17 juni RCS Oost-Souburg   1e - 4e klasse
za. 17 juni rkvv Roosendaal Roosendaal   alle
za. 17 - zo.18 juni SIOL Cuijk   alle / internationaal
JO10        
za. 8 april sv Ommoord Rotterdam   1e - 4e klasse
ma. 10 april SSS Klaaswaal   4e klasse
za. 27 mei WFB Ouddorp   VOL
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   hoofdklasse - 2e klasse
ma. 29 mei vv Simonshaven Simonshaven   3e/4e klasse
vr. 2 juni Bruse Boys Bruinisse  JO10-1 2e - 4e klasse
za. 3 juni vv Beek Vooruit Prinsenbeek  JO10-2 1e - 4e klasse
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   1e - 5e klasse
za. 3 juni Kethel Spaland Schiedam   hoofdklasse - 4e klasse
za. 3 juni VVR Rijsbergen   alle
za. 3 juni WFB Ouddorp   VOL
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   3e - 5e klasse
za. 10 juni vv Steenbergen Steenbergen  JO10-1, JO10-2, JO10-3 (in aanvraag) alle
za. 10 juni Unitas'30 Etten-Leur   VOL
za. 10 juni XerxesDZB Rotterdam   hoofdklasse - 4e klasse
za. 17 juni RCS Oost-Souburg  JO10-2 1e - 4e klasse
za. 17 juni rkvv Roosendaal Roosendaal  JO10-3, JO10-4 alle
za. 17 juni Unitas'30 Etten-Leur   VOL
za. 24 juni DVO'60 Roosendaal   2e - 4e klasse
JO11        
za. 8 april sv Ommoord Rotterdam   3e/4e klasse
za. 8 april Rood-Wit W St. Willebrord JO11-1 O11-1, kwalificatie voor international U10-toernooi
za. 27 mei WFB Ouddorp   2e/3e klasse
za. 27 mei XerxesDZB Rotterdam   hoofdklasse - 4e klasse
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   4e klasse
ma. 29 mei vv Simonshaven Simonshaven   4e klasse
za. 3 juni vv Beek Vooruit Prinsenbeek   hoofdklasse - 4e klasse
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   1e - 4e klasse
za. 3 juni Kethel Spaland Schiedam   1e - 4e klasse
za. 3 juni Unitas'30 Etten-Leur   2e - 4e klasse
za. 3 juni VVR Rijsbergen   alle
za. 3 juni WFB Ouddorp   4e/5e klasse
za. 3 - zo. 4 juni Rood-Wit W St. Willebrord   JO11-1, international U10-toernooi
vr. 9 juni Bruse Boys Bruinisse   4e klasse
za. 10 juni Blauw Zwart Wassenaar   2e - 4e klasse
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   2e klasse
za. 10 juni SSS Klaaswaal   3e/4e klasse
za. 10 juni vv Steenbergen Steenbergen   alle
zo. 11 juni vv DSE Etten-Leur   2e - 4e klasse
za. 17 juni RCS Oost-Souburg   1e - 4e klasse
za. 17 juni rkvv Roosendaal Roosendaal   hoofdklasse - 3e klasse
za. 17 - zo.18 juni SIOL Cuijk   alle / internationaal
za. 17 juni Unitas'30 Etten-Leur   hoofdklasse - 2e klasse
za. 24 juni DVO'60 Roosendaal   1e - 4e klasse
JO12        
za. 8 april sv Ommoord Rotterdam   3e/4e klasse
za. 27 mei WFB Ouddorp   4e/5e klasse
za. 27 mei XerxesDZB Rotterdam   1e - 4e klasse
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   1e - 4e klasse
za. 3 juni vv Beek Vooruit Prinsenbeek  JO12-1 3e/4e klasse
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   1e - 4e klasse
za. 3 juni Kethel Spaland Schiedam   hoofdklasse - 4e klasse
za. 3 juni Unitas'30 Etten-Leur  JO12-2 3e/4e klasse
za. 3 juni WFB Ouddorp   VOL
vr. 9 juni Bruse Boys Bruinisse   3e klasse
za. 10 juni Blauw Zwart Wassenaar   hoofdklasse - 4e klasse
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   3e klasse
za. 10 juni SSS Klaaswaal   2e klasse
za. 10 juni vv Steenbergen Steenbergen  JO12-1 (in aanvraag) alle
za. 10 juni Unitas'30 Etten-Leur   Hoofdklasse - 2e klasse
za. 17 juni RCS Oost-Souburg   2e - 4e klasse
za. 17 juni rkvv Roosendaal Roosendaal   1e - 5e klasse
za. 1 juli DVO'60 Roosendaal   3e/4e klasse
JO13        
ma. 10 april sv Ommoord Rotterdam   2e/3e klasse
za. 27 mei WFB Ouddorp   4e/5e klasse
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   3e/4e klasse
za. 3 juni Blauw Zwart Wassenaar   2e - 4e klasse
za. 3 juni XerxesDZB Rotterdam   hoofdklasse - 3e klasse
zo. 4 juni rkvv DIA Teteringen   hoofdklasse - 5e klasse
zo. 4 juni VVR Rijsbergen   alle
za. 10 juni Bruse Boys Bruinisse   4e klasse
za. 10 juni vv DSE Etten-Leur   2e - 5e klasse
za. 10 juni vv Steenbergen Steenbergen  JO13-3 (in aanvraag) alle
za. 10 juni Unitas'30 Etten-Leur   VOL
vr. 16 juni RCS Oost-Souburg   alle
za. 17 juni rkvv Roosendaal Roosendaal  JO13-3 1e - 5e klasse
za. 17 - zo.18 juni SIOL Cuijk   alle / internationaal
JO14        
ma. 10 april sv Ommoord Rotterdam  JO14-5 3e/4e klasse
za. 3 juni Blauw Zwart Wassenaar   2e/3e klasse
za. 3 juni SSS Klaaswaal   4e klasse
za. 3 juni WFB Ouddorp   1e/2e klasse
zo. 4 juni rkvv DIA Teteringen   1e - 4e klasse
za. 10 juni Bruse Boys Bruinisse   1e/2e klasse
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   3e klasse
za. 10 juni vv DSE Etten-Leur  JO14-5 3e/4e klasse
vr. 16 juni RCS Oost-Souburg   3e - 5e klasse
za. 1 juli DVO'60 Roosendaal   4e klasse
JO15        
ma. 10 april sv Ommoord Rotterdam   3e/4e klasse
za. 27 mei WFB Ouddorp   2e/3e klasse
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   3e/4e klasse
za. 3 juni WFB Ouddorp   4e/5e  klasse
zo. 4 juni rkvv DIA Teteringen   hoofdklasse - 5e klasse
zo. 4 juni VVR Rijsbergen   alle
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   3e klasse
za. 10 juni vv DSE Etten-Leur  JO15-2 2e klasse
za. 10 juni Kethel Spaland Schiedam   hoofdklasse
za. 17 - zo.18 juni SIOL Cuijk   alle / internationaal
JO16        
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   3e klasse
za. 10 juni vv DSE Etten-Leur   2e klasse 
za. 10 juni Bruse Boys Bruinisse   3e klasse
JO17        
ma. 29 mei Groote Lindt Zwijndrecht   1e - 4e klasse
za. 10 juni vv DSE Etten-Leur   2e - 4e klasse
MO9        
za. 3 juni VVR Rijsbergen   alle
MO11        
za. 27 mei XerxesDZB Rotterdam   2e klasse
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   2e/3e klasse
za. 3 juni Unitas'30 Etten-Leur   2e klasse
za. 3 juni VVR Rijsbergen   alle
zo. 11 juni vv DSE Etten-Leur   2e klasse
MO13        
ma. 10 april sv Ommoord Rotterdam   alle
za. 27 mei XerxesDZB Rotterdam   2e klasse
vr 2 juni VVR Rijsbergen MO13-1 alle (11x11)
za. 3 juni rkvv DIA Teteringen   1e/2e klasse (11x11)
za. 3 juni SSS Klaaswaal   2e klasse
za. 3 juni Unitas'30 Etten-Leur MO13-2 2e klasse
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge   2e klasse (11x11)
MO15        
ma. 10 april sv Ommoord Rotterdam   1e/2e klasse
vr. 2 juni VVR Rijsbergen   alle
zo. 4 juni rkvv DIA Teteringen   1e/2e klasse
za. 10 juni Bruse Boys Bruinisse   2e klasse
za. 10 juni DBGC Oude-Tonge MO15-1 3e klasse
MO17        
vr. 2 juni VVR Rijsbergen   alle
MO20        
za. 10 juni  Bruse Boys Bruinisse    2e klasse
         

2591 Banner 728x90

ING Inside Oranje Banner amateurclubs 400x300

s.v. M.O.C’17

Clubservice

Business

Adres

s.v.M.O.C.’17

Olympialaan 51

4624VA Bergen op Zoom

Tel: 0164-240613
Mail: info@moc17.nl

 

Correspondentieadres:

Postbus 115

4600AC Bergen op Zoom